středa 12. června 2019, 11:00 a 17:00 hodin

Uzavření sběrného dvora; Dětské hřiště sídliště Podlesí; Nohejbalové utkání; Pozvánka do kina 

Uzavření sběrného dvora

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude ve čtvrtek 13. června 2019 uzavřen. Děkujeme za pochopení.


Dětské hřiště sídliště Podlesí

rámci rozpočtu města Hodkovice nad Mohelkou byla vyčleněna část i pro potřeby tzv. participativního rozpočtu. Z této částky bude v letošním roce realizováno nové dětské hřiště v prostoru střední části "starého" sídliště Podlesí. O jeho vzhledu budou moci rozhodnout občané! S návrhy se můžete seznámit v úterý 18. června 2019 od 16:00 hodin přímo v místě budoucího hřiště - viz mapka na webových stránkách města nebo na facebooku města. Kromě představení návrhů budete mít možnost již na místě hlasovat o podobě nového hřiště. V následujících dnech bude probíhat hlasování přímo na facebooku města a nebo na tištěných formulářích na městském úřadě. Těšíme se na setkání s Vámi!


Nohejbalové utkání 

V rámci přeboru Libereckého kraje 2019 se koná v pátek 14. června 2019 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti nohejbalové utkání SK Hodkovice nad Mohelkou - Koberovy.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český dobrodružný dokument Trabantem tam a zase zpátky. Doporučená přístupnost je od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 14. června 2019 od 19:00 hodin.