středa 9. prosince a pátek 11. prosince 2020, 11:00 a 17:00

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka na Vánoční trhy; Zpívání koled u stromečku; Jehněčí a myslivecké hody; Dovolená ve sběrném dvoře

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 16. prosince 2020 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!

Pozvánka na Vánoční trhy

Zveme Vás na právě probíhající Vánoční trhy, které se konají bez trhovců, ale s jejich výrobky! Lokální výrobce, řemeslníky i spolky tak můžete podpořit přímo v Dobrém krámku Hodkovice (ovoce a zelenina) na našem náměstí. Trhy se konají po celý advent a produkty na nich nabízené se postupně obměňují. Přijďte nasát vánoční atmosféru, vůni a nákupem dárků potěšit blízké i tvůrce samotné. 


Zpívání koled u stromečku

V neděli 13. prosince 2020 se na Vás těšíme u zpívání koled u vánočního stromečku na náměstí. Začínáme v 17:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni!


Jehněčí a myslivecké hody

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v pátek 11. prosince od 11:00 do 20:00 hodin jehněčí a myslivecké hody. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu.


Dovolená ve sběrném dvoře

Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude od 15. prosince 2020 uzavřen z důvodu čerpání dovolené. Opět otevřeno bude v úterý 5. ledna 2021.