čtvrtek 20. září 2012, 10:00 hodin

Pozvánka na Hodkovické slavnosti; KHS LK - mimořádná situace - otravy metylalkoholem; Nález papouška

Pozvánka na Hodkovické slavnosti

Město Hodkovice nad Mohelkou společně s městským kulturním střediskem a kulturní komisí Vás srdečně zvou na Hodkovické slavnosti, které se konají již tuto sobotu na našem náměstí. Přijďte, uvidíte a uslyšíte:
V 9:00 hodin slavnostní průvod městem a slavnostní zahájení za doprovodu dobové hudby v podání souboru Miritis, královský rytířský turnaj, kejklíře, žongléry, inkviziční proces s čarodějnicí, vystoupení zájmových kroužků TJ Sokol Hodkovice nad Mohelkou, ukázku požárního útoku a štafetku našich nejmenších hasičů, kapely Prozatímní řešení a Panda Dyplomaci, taneční skupinu Divokej Ir a na závěr slavností je pro vás v 17:00 hodin připraven koncert Wabiho Daňka. Součástí programu je tržiště a dobový dětský kolotoč. Podrobnosti na přiloženém letáku. Těšíme se na Vás.


KHS LK - mimořádná situace - otravy metylalkoholem

Krajská hygienická stanice Libereckého kraje v důsledku mimořádné situace - otravy metylalkoholem upozorňuje občany na potřebu vyvarovat se konzumace lihovin, zejména z neověřených a neidentifikovatelných balení.
 

Nález papouška

Upozorňujeme občany, že se našel papoušek žluté barvy. Více informací na MěÚ nebo na tel. číslech 485 145 353, 485 145 354.