středa 11. září 2013, 10:00 hodin

Pojízdná prodejna grilovaných kuřat - změna stanoviště; Stezka za historií Hodkovic - sobota 14. září 2013; Rybářské závody dvojic - sobota 14. září 2013; Taneční zábava restaurace Na Koupališti - sobota 14. září 2013

Pojízdná prodejna grilovaných kuřat - změna stanoviště

Pojízdná prodejna grilovaných kuřat pan Janďourek oznamuje, že po dobu rekonstrukce náměstí je jeho prodejna umístěna u fotbalového hřiště v Hodkovicích nad Mohelkou vedle stánku s pečivem, a to každou středu.  


Stezka za historií Hodkovic

Sdružení rodáků a přátel Hodkovice n. M. pořádá tuto sobotu 14. září 2013 již tradiční Stezku za historií Hodkovic. Start je u Základní školy TGM v Hodkovicích n. M. od 9:00 do 10:00 hodin. Startovné je 20 Kč, děti do 15 let 10 Kč a nejmladší zdarma. Stezka plná tajemné historie a povídání o zajímavých pamětihodnostech našeho města je dlouhá 3 km. Cíl je ve Skalním údolí, kde každý účastník dostane buřtíka a pivo nebo limo zdarma. Pořadatelé se těší na Vaši hojnou účast. Více informací na www.hodkovicenm.cz a na výlepových plochách našeho města.


Rybářské závody dvojic

MO Českého rybářského svazu Hodkovice nad Mohelkou pořádá tuto sobotu 14. září 2013 na Pivovarském rybníku v Hodkovicích nad Mohelkou Rybářské závody dvojic. Dvojice mohou tvořit i nečlenové ČSR. Každý z dvojice loví na jeden prut na plavanou nebo položenou. Obě kola závodu bez změny stanoviště. Startovné 400 Kč/dvojice (občerstvení pro dvojici v ceně startovného). Více na www.rybarihodkovice.webnode.cz.
 

Taneční zábava

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na taneční zábavu, která se koná tuto sobotu 14. září 2013 od 20:00 hodin v kavárně restaurace. K tanci i poslechu hraje skupina ILUZE. Vstup zdarma.