středa 7. května 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Nález fenky křížence; Pozvánka na 2. veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Výroční srandamač.

Nález fenky

Upozorňujeme občany, že byla nalezena fenka křížence střední velikosti rezavé barvy. Bližší informace na u pana Honců v České ulici nebo na MěÚ Hodkovice nad Mohelkou.


Pozvánka na 2. veřejné zasedání ZM

2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 7. května 2014 od 18:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny občany na slavnostní zahájení promítání novou technologií E-CINEMA ve čtvrtek 8. května 2014. V 17:00 hodin uvedeme animovanou pohádku O myšce a medvědovi a v 19:00 hodin českou rodinnou komedii Martin a Venuše. Před oběma filmy zhlédnete předfilm ze ZŠ T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou První (k)rok ve škole nebo Na lyžáku. Ke každé zakoupené vstupence obdržíte kupon na občerstvení v KáDéčku v Hodkovicích nad Mohelkou. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Výroční srandamač

Sbor dobrovolných hasičů Záskalí Vás srdečně zve na Výroční srandamač ke 125. výročí založení sboru na Záskalí, který se koná v sobotu 10. května 2014 pod Kulturním domem na Záskalí. Přihlášení družstev bude probíhat od 8:30 do 9:00 hodin a start samotné soutěže je v 9:30 hodin. Občerstvení je zajištěno, hosté vítáni.